Všetky byty
vypredané

O projekte o projekte o projekte

Projekt Green Bay je nadštandardným bývaním pre najnáročnejších klientov, ktorý navrhli renomovaní architekti Beňuška / Topinka. Použité ekologické materiály sú prínosom pre zdravie vašej rodiny i prostredie. Taktiež vás ohromí dômyselné riešenie dispozície bytov. Samozrejmosťou sú nadlimitné parkovacie miesta, plná občianska vybavenosť a ako bonus výnimočný športový areál HOSS Sport Center.

priestranné byty a apartmány

Každý byt či apartmán je presvetlený vďaka veľkým oknám, ktoré zároveň dodávajú pocit ešte väčšieho otvoreného priestoru. Štandardne si môžete vybrať z jedno- až trojizbových bytov s podlahovým kúrením, klimatizáciou a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Vďaka skvelému dispozičnému riešeniu máte aj v jednoizbovom byte pocit priestoru a luxusu.

Najlepšia adresa na Považí

Bývajte na krásnom pobreží Váhu spolu s prominentnými susedmi. Lepšiu adresu v okolí Trenčína nenájdete.

Blízkosť centra

Svojou polohou poskytuje Green Bay pokojné bývanie v tichej a zelenej lokalite, no zároveň na skok do centra mesta.

Občianska vybavenosť

Obchody, školy, nemocnice, administratívne centrum mesta, verejné inštitúcie, športové vyžitie, to všetko nájdete v blízkom okolí svojho nového domova.

Vysoký štandard

Od výberu ekologického stavebného materiálu až po dizajn rezidencie Green Bay, všetko zodpovedá vysokej kvalite a štandardu, aby si aj ten najnáročnejší klient prišiel na svoje.

Golfové ihrisko

Ste milovníkom golfu? Užívajte si tento elegantný šport priamo pod svojimi oknami na novovybudovanom golfovom deväťjamkovom ihrisku s rozlohou deväť hektárov.

Športový areál

Športovým nadšencom je na ploche jedného hektára k dispozícii volejbalové a futbalové ihrisko, outdoor fitness, ihrisko pre petang, detské ihrisko, piknikové a oddychové plochy.

Promenáda

Vychutnajte si jazdu na korčuliach, bicykli, alebo jednoducho len večernú prechádzku na promenáde popri brehu Váhu.

Pohodové bývanie v mestskom štýle pohodové bývanie v mestskom štýle

Pohodové bývanie v mestskom štýle pohodové bývanie v mestskom štýle

Užívajte si pohodlie, ktoré vám ponúkne len tá najlepšia adresa na Považí. Vyberte si z bytov a apartmánov navrhnutých podľa najnovších zahraničných trendov. Vďaka lokalite máte k dispozícii plnú občiansku vybavenosť a blízko do centra Trenčína. Mestská pláž, cyklotrasa či iné možnosti rekreačno-športového vyžitia sú na skok od vášho nového domova.

Viac o lokalite

Rekreácia a šport na dosah rekreácia a šport na dosah

Rekreácia a šport na dosah rekreácia a šport na dosah

Green Bay je ideálne bývanie pre športových nadšencov. V bezprostrednej blízkosti rezidencie sa, okrem čerstvo vybudovaného golfového ihriska a športového areálu, nachádza na nábreží Váhu aj promenáda s korčuliarskou trasou a cyklotrasou. Oddýchnuť si môžete na mestskej pláži, ktorá ponúka ten pravý relax.

Viac o lokalite

napíšte nám

Napíšte nám napíšte nám

Ak máte záujem o bývanie vo výnimočnej rezidencii Green Bay v Trenčíne, kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 908 888 100,
e-mailom: info@greenbay.sk alebo prostredníctvom formulára.

Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti.
Tieto údaje nebudú šírené tretím osobám.

Newsletter Newsletter

Prihláste sa do nášho newslettra a získajte najnovšie informácie o projekte Green Bay medzi prvými.

Developer: Riverside, a.s., Karpatská 7537, 911 01 Trenčín
Telefón: +421 908 888 100 — E-mail: info@greenbay.sk